Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepríjemné zážitky na dovolenke
Text: Išiel som na dovolenku do Umagu.Pár minút po tom ,ako som havaroval pri vjazde do Ľublany tam prišli všetky záchranárske zložky.Privolali ich ľudia z blízkeho domu.Mali sme len drobné zranenia a tie boli ošetrené na mieste nehody.Policajti vyšetrovali nehodu asi hodinu,zobrali mi pas a zelenú kartu a dali predvolanie na vyšetrenie dopravnej nehody na polícii.Ja som mal nové auto a tak keď ma odťahová služba odtiahla do servisu a dali nám možnosť tam prespať,tak som zavolal do Prahy na oddelenie stálej služby pre motoristov-Fiat top garancia a vysvetlil som im našu situáciu.Boli veľmi milí a ešte do rána nám vybavili všetky potrebné veci na odtiahnutie nepojazdného vozidla zo Slovinska na Slovensko.Ráno po nehode som sa dostavil na príslušné dopravné oddelenie a aj keď som nikomu v Slovinsku nespôsobil žiadnu materiálnu škodu,tak mi dali pokutu 200DM.Tlmočníčku mi robila moja manželka.Po spísaní nehody a zaplatení pokuty mi dali potvrdenie o nehode a ja som mohol opustiť Slovinsko.V ten deň išiel linkový autobus do Bratislavy a tak žena a moje dve deti išli autobusom a mňa s autom odťahová služba priviezla na Slovensko.Len náklady na odtiahnutie stáli 1200DM.Po príjazde na Slovensko som musel správu z havárie dať preložiť zo slovinčiny do slovenčiny a keďže som nehodu podľa tejto správy nespôsobil úmyseľne,tak mi náklady spojené z haváriou preplatila Fiat Top Garancia.Mali sme šťastie v nešťastí a veľmi nám pomohli aj cudzí ľudia.
Přidáno:9.3.2010 20:55
Autor: milanPE (neregistrovaný)

Zpět na téma "Nepríjemné zážitky na dovolenke"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist