Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Nepríjemné zážitky na dovolenke
Text: Tak to já vyjedu v 5:00, protáhnu se Rakouskem a Slovinskem, do Chorvatska vjedu před desátou a ve 14:30 (když neobjíždím slovinskou dálnici tak ve 14:00) podávám domácímu ruku na uvítanou (je to ještě malý kousek pod Makarskou). Cestou dávám ca 3-4 zastávky na protažení, kafčo a "hodit něco za škraň".
Jízdu "na noc" považuju osobně za hazard. Přiznám, že kdysi jsem to taky tak jezdil, ale bylo to spíš proto, že jsem se podřizoval jiným. Po jedné takové noční jízdě, kdy jsem celou cestu přes Rakouskom a Slovinsko "čuměl" v dešti na červená koncová světla auta před sebou (občas ještě vylepšená zadní mlhovkou), po "spánku" na mírně sklopeném předním sedadle auta na parkovišti, kde stále někdo přijížděl a odjížděl, jsem si řekl: "A dost!". Od té doby jezdím zásadně přes den. Já nemusím být nutně na místě před polednem, protože vzhledem k tomu, že jedu na minimálně týden (a většinou je to víc), mám na spálení zad ještě dost příležitostí...
Je fakt, že mám oporoti jiným výhodu v tom, že to mám kousek do Rakouska (v Mikulově jsem za 20 min.), ale i tak... Popřemýšlejte i vy, kteří to máte dál, jestli pro vás není výhodnější si ráno přivstat (nebo sehnat levný penzionek kousek od rakouských hranic - je jich dost a levnějších než 28 E/noc) a současně dojet na místo o pár hodin později, než se štvát v noci s rizikem mikrospánku, kterému se jednou nevyhne ani největší "geroj"...
Přidáno:8.3.2010 22:53
Autor: Radek (neregistrovaný)

Zpět na téma "Nepríjemné zážitky na dovolenke"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist