Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Psledni ceny v chorvatsku
Text: poplatky za dalnice do Splitu vas prijdou presne na 199 kun jedna cesta, Trajekt na Hvar ze Splitu je 328 kun za auto a ridice. Dalsich 38 kun za dalsi osoby.Cena kevabcici v Kastele byla 45 kun ale na Hvaru to uz bylo 60 kun. Miesane maso (Kastela) 60 kun ale ve Vrbosce na Hvaru 90 kun. Abych byl objektivni porce ve Vrbosce byly vsak podstatne vetsi.Asi 5 km kdyz jsem jel z Chorvatska na Slovinskou stranu jsem mel policejni kontrolu v civilu, ale musim jenom konstatovat ze jenom kontrolovali ale nebuzerovali. Na hranicich se slovinskem a rakouskem tam pobiha jeden zivocich co kontroluje jestli mate vinetu nebo ne ale klidne jedte dal a nezastavujte. Jel jsem to uz nekolikrat a mam pocit ze se proste musi nejak zivit ci je tam postavenej za trest. Nema uniformu jenom oranzovou vestu.To by me mohl prece zastavovat kazdej debil ne? Informace dane jsou platne pro minuly tyden. Mirek
Přidáno:28.2.2010 22:54
Autor: mirek (neregistrovaný)

Zpět na téma "Psledni ceny v chorvatsku"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist