Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: cesta do Poreče
Text: zdravím na istri jezdím ze strakonic už 10 let, jezdím na linz-salzburg-villach-lublanja-kopper a dolu na chorvatsko
všude je to dobře značený . před Lincem najedeš na dálnici a sjedeš z ní až v koppru, kde musíš akorát dobře odbočit směr Chorvatsko, naprd jsou ty poplatky ty souhlasí, já jezdím do puly a v churvatsku od hranic do puly nová rychlostní komunikace ze které se dá odbočit kam potřebuješ- mě to dělá 16 kn tam a 16 kn zpět, s dětmi jezdím přes noc a i při mé pohodové rychlosti s feldou do 120 km/h to jezdím za 9,1/2 hod. a to se nijak nehoním a díky tomu že kromě mě všichni spí tak stavím tak 2-3krát jen se vyčůrat,přes den je to rozhodne o min.dvě hod. delší
po 22:00 je linz i salzburg skoro prázný,lublanu dneska podjedeš celou tunelem a v 03:00 jsi v kopru na silnici kromě pár nočních taxíků uplně sámtakže tě nic nezdržuje a 05:00 jsem v pohodě v pule, provoz tam začíná až tak po 06:30 hod.
levnější by byla cesta přes itálii-udine a terst kde by se neplatil tunel villach 9,5 eur 2 krát tam a zpět+ 30 eur slovinsko(když máš týdení pobyt tak ti je 7 denní za 15 uer na nic, itálije je sice taky zpoplatněná ale podstatně levněji. ale ještě jsem to nejel a s malýma dětma se mi nechce bloudit-hlavně mezi terstěm a koprem tam je to docela spleť a nevím co přesně tam mají slovinci spoplatněný a odkud kam.
Přidáno:26.2.2010 14:31
Autor: otikfido (neregistrovaný)

Zpět na téma "cesta do Poreče"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist