Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: cesta do Poreče
Text: Zdravím do Písku
Vzhledem k poloze Písku je několik variant cest na Istrii. 1)Písek, Strážný, Passau, Wels, Graz, Maribor, Ljubljana, Koper a Poreč. Vzdálenost 800 km,časově 11 hod. +/- hodina na pauzy, dle toho jaký jste jezdec. Náklady na dálnice A 7,90 Euro, SVN 15 Euro, HRV 14 Kn, tunely v A 12 Euro. 2) Písek, Strážný, Passau, Braunau, Salzburg, Villach, Ljubljana, Koper a Poreč. Náklady: dálnice A 7,90 Euro, SVN 15,- Euro, HRV 14,- Kn, tunely v A 9,5 Euro, SVN 6,5 Euro. Vzdálenost 750 km, časově zhruba stejné jako varianta 1. Zpáteční cesta ty samé náklady mínus dálnice v A, kdy kupon je na 10 dní. 3) Ještě jedna varianta Písek, ČB, Halámky, Wien, Graz a pak jako varianta 1, s tím rozdílem, že se neplatí žádné tunely, ale 250 km z Písku do Vídně mimo dálnici. Vzdálenost přibližně stejná jako varianta 1. Pak jesště existují varianty , kdy se objíždí tunely ve variantě 1, což je zhruba o 40 km delší, ale 12,. Euro v kapse. Já osobně doporučuji variantu 1, jelikož jedete poprvé a já sám jsem tak na Istrii poprvé jel a byla to cesta naprosto bez komplikací. Jestli máte nějaké otázky rád Vám poradím.
Přidáno:20.2.2010 17:01
Autor: Liborm (neregistrovaný)

Zpět na téma "cesta do Poreče"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist