Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Dubrovnik
Text: Petro,těch možností sjezdu je více.Loni jsem jel na Korčulu a pak na zpáteční cestě jsme navštívili i Dubrovník a sjížděl jsem v Rači do Ploče.Je to trochu pomalejší sjezd přes vesnice a vinice,ale zase to není tak tragické.V Ploči sjedeš na kruháč,tam se dáš doleva směr Dubrovník,je to tam značené.Druhá možnost,můžeš sjet třeba v Šestanovaci směr Zadvarje,Brela,Makarská,Tučepi,Podgora,Gradac a zase jste v Ploči.Osobně se domnívám,že v Chorvatsku za ten rok tu dálnici zase prodloužili a za několik měsíců to protáhnou až do Dubrovníku.Obě cesty jsou zajímavé a vcelku slušné,ikdyž po pobřeží přes Makarskou je to trošku pomalejší,ale zase romantičtější.Za Ploče je nádherná příroda,hlavně ústí řeky Neretvy do moře,Bačinská jezera a pak podél cesty v Komině je dobré koupit i ovoce nebo olivový olej.Koupil jsem si 2litry panenského,je výborný a stál 40kn/1l.Opravdu to stojí zato.
Přidáno:25.2.2010 07:32
Autor: Vítek (neregistrovaný)

Zpět na téma "Dubrovnik"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist