Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velmi zajímavý nápad a nabídka
Text: I když jsem sama sobě slíbila,že nebudu reagovat už na žádný příspěvek,tak teď už musím.Především jsem opravdu myslela na osamělé osoby, nebo ty,kteří mají problém se s někým seznámit,nebo jen tak dát do řeči.Impulzem pro mě byl vyslechnutý rozhovor mladých maminek v parku, kdy si jedna posteskla," že by také ráda jela na dovolenou, ale bohužel nemá s kým.No to víš,co tam sama se dvěma dětma,dyť bych si nemohla odskočit ani na záchod, natož si jít zaplavat. "Dojet do HR se dá autobusem celkem v klidu, nikdo se nemusí cpát nikomu do auta,ale na druhou stranu jsem zase myslela, že by někomu možná mohl přijít vhod příspěvek na PHM. Teď k tomu hlídání - naší vnučce je 12 let a také bych ji nikomu nesvěřila, pokud bych ji nemohla kontrolovat! A to hlídání dětí na pláži vlastně vyplynulo ze situace,kdy si vnučka hrála s pěkně barevnými gumovými zvířátky a malým dětem vedle se tak líbily,že je matka nemohla dostat pryč.Protože chtěla jít nakoupit do stánku, nabídla jsem, že děti pohlídám.No a když se vrátila,zjistila,že jsou děti v pořádku,pěkně si hrají, tak jsem ji pobídla, aby si šla ještě zaplavat a tak nějak z toho vyplynulo naše další"spolužití"na pláži.Jejich mrňousové-věk od 1-6let si oblibily naší vnučku a ona měla konečně o koho se starat,protože je jedináček.Každý den jsme se vzájemně na pláži vyhlíželi,dělili se o drobné radosti,povídali o všem možném a bylo nám fajn.Tak také byl můj příspěvek míněn-vzájemná pomoc těm, kteří ji potřebují, ale sami by si o ni neřekli.
Přidáno:29.9.2009 19:33
Autor: Mikina (neregistrovaný)

Zpět na téma "Velmi zajímavý nápad a nabídka"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist