Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velmi zajímavý nápad a nabídka
Text: Dawid i Jakub byli vtipní a ihned byli napomínáni Milošem - postpuberťáci. Také jsem se pokusil o vtip. Asi jsem neměl.
A dále:
Reagoval jsem na příspěvek Libora. Prostě si mi tento příspěvek nezdál.
A dále :
Pravda je jenom jedna. A tu má každý z nás. Já jsem pouze vyjádřil svoji myšlenku, která je podpořena vlastní zkušeností a platným zákonem. Ten bohužel není zrovna nakloněn tomuto tématu. Stačilo třeba napsat : všichni jsme byli pojištěni atd. Prostě řeknu A i B !!!!
No a nyní čekám jak každý reaguje - pojištění, to je přece samozřejmostí. Já bych podotkl, že to až tak s tím pojištěním není samozřejmé. A to opravdu mám ze své zkušenosti. Řešil jsem dost nehod pro pojišťovnu DUNAV Beograd - před rokem 89 a nových pojišťoven po vzniku HR.A to výhradně u čechů a slováků. Dobře 30% z nich o pojistce jenom vykládali. Nejsem agent ani oficiální tlumočník. Jenom jsem se vždycky postaral o spoluobčany kteří pomoc potřebovali. A bez náhrady. Pouze mé přímé náklady.
Nechtěl jsem zajít až do tak osobních věcí jak jsem zašel. Nemusel jsem hovořit o své bouračce, chtěl jsem pouze názorně ukázat,že se cokoliv může stát okamžitě. A pochopte co píše Pavluša. U Vás skutečně neplatí to co navrhuje Milošhr. S uvedenou paní je známost letitá.
Ale já osobně nerad beru i stopaře. Když jsem našel vajgla zašlápnutého v koberečku auta.
Přidáno:26.9.2009 11:01
Autor: vaclav (neregistrovaný)

Zpět na téma "Velmi zajímavý nápad a nabídka"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist