Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velmi zajímavý nápad a nabídka
Text: Musím reagovat na váš duchaplný článek o mé osobě.Pane jestli jste toto vlákno četl od začátku tak je o tom že za určitých podmínek se lidi dohodnou o výpomoci.
Místo toho se Miloš dočkal článků jak to nejde že si do auta nikoho nevezmete atd .Já jsem napsal o tom že je to možné.
Vaše poznámka o tom že jsem prodal baráky je nevhodná žádné majetkové poměry jsem nenaznačoval bylo to BOHUŽEL dědictví .Žádnou chůvu jsem nepotřeboval kluci jsou dost velcí a vystačíme si sami.Pani sousedka soukromí měla, samostatný pokoj je snad dost nebo ne? Polední slunce přečkala na zastíněné terase u křížovek nebo s paní domácí, obě hovoří německy a na pláž chodila za námi sama jak se jí chtělo bylo to asi 100m.Miloš měl na mysli to že pokut to jde tak si vypomoci.jestli náhodně nebo plánovaně je snad jedno.Kamarádů mám dost o to se bát nemusíte.Já mám číst černou kroniku že nejsem sám ,ale svoji bouračku jste zmínil taky.Vůbec si nemyslím že dědové kteří hlídají vnoučata jsou debilové jak píšete naopak ,ale patří to jinam..Myslet si však že některé věci na vlákno nepatří mohu a že to jsou pěkné blbosti.


milý dawide,
jsem tedy hluboce důchodcovského věku. Ale myšlenky máme stejné. Nebylo by to špatné kdyby o mne pečovala nějaká pětadvacítka. Ale na druhou stranu. Upřimně : jakou mám jistotu že se potom vůbec vrátím. Že ten servis přežiji.
Víš co, asi zase pojedu jenom s babkou.
Hádejte kdo je pod tím podepsán? Tvrdá realita co?
Miloši promiň , ale reagovat jsem musel.Libor
Přidáno:25.9.2009 07:56
Autor: Libor (neregistrovaný)

Zpět na téma "Velmi zajímavý nápad a nabídka"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist