Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Velmi zajímavý nápad a nabídka
Text: Miloši, zase jsi "uhodil hřebík" na hlavičku, přesně tak to bylo myšleno.A ještě upřesnění, rozhodně nechci nikoho nikomu "cpát" do apartmánu, či hotelového pokoje.Je věcí každého, co je ochoten akceptovat.Důležitý je pocit, že nejsem sama, že vedle v domě, nebo za rohem je někdo "koho znám", že v té cizí zemi nejsem sama.Osobně jsem si tyto nepříjemné pocity samoty prožila, když jsem zůstala sama ve Španělsku a nemohla se s nikým domluvit. Angličtinu neovládám, jen němčinu.Byla to hrůza! Pocit, že nejsi na světě sám, že o tebe někdo stojí, je k nezaplacení.Ale to by bylo na dlouhé povídání.Takže když to shrnu - jde jen o trochu tolerance a zájmu o druhého a přitom každý za své, či ve svém a dle svých možností,ostatní je na domluvě. Já jezdím s vlastními dětmi a také se musím přizpůsobit,abych je neomezovala a mohly si užít dovolenou tak,jak jsou zvyklý.Pohlídám děti,někdy uvařím, nebo umyju nádobí.Jistě že bych mohla být v klidu a pohodě na hotelu s plným servisem, ale byla bych S A M A a mohla jen pozorovat jak se ostatní baví, neměla s kým prohodit slovo,nebo se podělit o dojmy z výletu. Proto se ráda podřídím a něco si odepřu, protože na oplátku NĚCO ZÍSKÁM.
Přidáno:17.9.2009 16:13
Autor: Mikina (neregistrovaný)

Zpět na téma "Velmi zajímavý nápad a nabídka"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist