Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Velmi zajímavý nápad a nabídka
Text: taky si myslím, že to není špatný, ale nejen na svezení do jednoho auta....my třeba jezdíme sami s holkama (obě 17), takže máme auto plný,ale v okolí nemáme nikoho kdo by s námi jel.Naši známí buď nejezdí do ciziny vůbec a brouzdí po vlastech českých a druhý protipól je, že další část známých na dovolenou létá-ovšem nikoliv do HR. Sondovala jsem tady,i na ihvaru jestli někdo nejede do stejné lokality jako my, ale nikdo se mi neozval. Taky bych to brala, že se seznámíš s novými lidmi..buď si sednete nebo ne, to už je otázka jiná, ale proč to nezkusit.
I když na druhé straně zase někoho vzít do auta, to nevím nevím ...to bych si asi rozmýšlela, ne, že by mi vadil, nebo nechtěla někomu pomoc, ale člověk neví co se může stát, může být nějaký zádrhel(přece jen je to přes 1000 km) a dohaduj se pak s někým, koho znáš pár hodin. A to vůbec nezmiňuji, že by se nedejbože tomu někomu v autě něco stalo....
Přidáno:17.9.2009 07:34
Autor: Romana (neregistrovaný)

Zpět na téma "Velmi zajímavý nápad a nabídka"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist