Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Velmi zajímavý nápad a nabídka
Text: Se zvláštním a smyslplným nápadem "přišla" na naši webovou stránku v rubrice SeznamSe jedna z našich pisatelek, její postřeh mne natolik zaujal, že ho nabízím k posouzení i pro ostatní.
cituji:
Doufala jsem,že se zde objeví nabídky od těch, kteří mají v autě volno a někomu nabídnou svezení za úhradu.Věřím, že je řada tolerantních a ohleduplných lidí, kteří se dokáží přizpůsobit.Výsled může být přínosem pro obě strany - snížení nákladů, nové kontakty, nebo třeba starší žena, která vám někdy pohlídá děti na pláži, nebo dle domluvy.Tu poslední možnost jsem letos vyzkoušela osobně, kdy jsem hlídala děti mladých sousedů, kteří chtěli společně na padák.Byli moc rádi,i když to trvalo vlastně jen chvílku.Získala jsem nové žážitky a přátele, se kterými se příští rok snad zase setkáme...

Myslím, že toto není vůbec špatný nápad a někomu by taková realizace mohla už třeba příští sezonu pomoci. Pokud Vás to zaujme, napište mi sem, rád bych znal názory ostatních.
Přidáno:16.9.2009 15:06
Autor: milošhr (neregistrovaný)

Zpět na téma "Velmi zajímavý nápad a nabídka"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist