Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: LPG
Text: Ahoj moje zkušenost je taková že jsem předloni vyrazil s autem ,mám mondeo z holandským plynem ,směr chorvastsko ,doje jsem na na shelku v mikulově a povídájm plnou prosím máte redukci na holanďana?Né nemám ,takže jsem se vrátil cca 1.5 k mna benzinu před Mikulovem kde mi pán povídá jasně že máme,kam jedeš ,já říkám že do Chorvatska ,aon jo hochu tak to máš pech to nevím jak budeš brát plyn.
Já zvyklej z HK a okolí všude mají redukce nikde nebyl problém.
V Rakousku po cestě až k slovinským hranicím aní jedna čerpačka na LPG,slovinsko takéž,až v chorvatsku jsou na dálnici cca každých 80 km LPG čerpačky ,ale jen jedna společnost měla redukci na holanďana,a víš jak český človíček se rukama a nohama domluví všude,takže jsem věděl ,že když byl LPG a s orlem ve znaku ,že mají redukci,tak pak už jsem měl vyhráno ,ale pokud máš itala ,aneb klasiku a čepuješ u nás bez redukce ,tak jsi v pohodě.
Moje první cesta když jsem se vrátil do ČR ,tak jsem se stavil u svého plynaře,kde jsem koupil redukci za 200kč!!!
Docela dobrý paradox, né???:-))))))
Jedeme letos do Baru v Černé Hoře tak se těším s redukcí připravenou v řidičovích dvěřích!!!!!:-)))
Plyn byl v chorvatsku ještě levnější nežli v ČR,jo a pro jsitotu jsdme si v slovinsku ,kde byl nejlevnější benzín vzal půl nádrže benzínu!!!!
Takže schrnuto do kostky pokud jedeš do chorvatska přes Mikulov ,tak vem na benzině těsně před Mikulovem ,či v Mikulově na shelce a musíš dojet do chorvatska bez problému!!!
Šťastnou cestu!!!!
Přidáno:23.6.2010 20:52
Autor: Růža (neregistrovaný)

Zpět na téma "LPG"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist