Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Chorvatští řidiči
Text: Jedním slovem - dobytek. Vím, že našinci taky nejsou zrovna vzorem pro ideál řidiče, ale to jak se jezdí hlavně na pobřeží, to je unikum. Veškeré pravidla a příkazové nebo zákazové značky berou místní spíš jako nějaké doporučení, kterými se není nutno řídit. Stopka se v HR bere jako nějaký náznak, že se jedná o vedlejší silnici a to je vše. Omezení rychlosti je další věc. Když jedu v dědině 65, tak jsem terčem troubení a všelijakých posunků. Zákaz zastavení (stání), význam této značky jim prostě úplně uniká. Zvlášť dobře se stojí tam, kde je snížený obrubník (aby se dalo dobře najet na chodník), zvláště v oblasti přechodu pro chodce.
Kupodivu jsem se dostal přes cestu, když jsem na přechodě vlezl do cesty, tak řidiči celkem smířeně zastavili (to se týká jen chlapů, žena za volantem by mě klidně přejela).
To je jen pár věcí, na které jsem si právě vzpomněl, ale jistě by se našly další perličky.
Nejsem na ně nějak extra nasr.ný. Beru to jako místní kolorit a jsem s tím smířen, jen konstatuji jak to je.
Přidáno:9.8.2009 15:31
Autor: tomri (neregistrovaný)

Zpět na téma "Chorvatští řidiči"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist