Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: auto na leasing
Text: Tak jsem si pročetl podmíky leasingové smlouvy od Škofinu. Je v ní jasně uvedeno, že (není to doslovná citace):
1. Bez svolení leasingovky nesmí klient vycestovat mimo evropské státy (nespojovat s EU) a do Ruska, Běloruska a Ukrajiny.
2. Nesmí poskytnout vozidlo třetí osobě, což se ale nevztahuje na klienta, zaměstnance klienta a členy statutárních orgánů klienta a osoby jim blízké.

Ve smlouvě od ČSOB Leasing se o odstavci 1. nemluví vůbec. Jak to mají jiné leasingovky nevím.

Jestliže tedy nemám od majitele vozidla něco zakázáno, nechápu, proč by mě za to měl drbat nějaký polský nebo chorvatský policajt někde na silnici. A když to vezmeme do důsledků, jestliže to vozidlo není hlášeno jako zcizené, nemá ani právo mě jakkoliv zadržovat, pokud jsem neporušil místní předpisy a vozidlo je technicky v pořádku. V opačném případě se to dá brát jako omezování osobní svobody.
Je ale fakt, že můžete narazit na haj*la, který vám cestu může znepříjemnit. Na toho se dá narazit všude...
A ještě něco. Hledal jsem nějaký příspěvek, ve kterém by se psalo, že někoho kvůli povolení opravdu vrátili. Nenašel jsem. Ale možná jsem hledal špatně...
Přidáno:26.8.2009 15:56
Autor: Radek (neregistrovaný)

Zpět na téma "auto na leasing"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist