Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Porucha
Text: Ahoj všem letos jsem jel opět po vlastní ose do Chorvatska. Mám vždycky obavy z možné poruchy, tak jsem si vyřídil kartu u UAMK a vyjel jsem večer . V noci u Grazu se mi rozsvítila kontrolka žhavení a auto přestalo fungovat. Po nastartování jsem to rozjel a závada se opakovala do chorvatska cca 20x. Říkal jsem si, že kdyby mi to nejelo vůbec tak zavolám na UAMK aby se starali, naštěstí jsem nemusel. Přesto jsem ale jednou volal a to když jsem byl na návštěvě u rodičů, kteří byli ubytováni v jiné lokalitě a já si zabouchl klíče ve voze. Od zavolání do otevření auta nějakým technikem z automobilní služby trvalo cca 2 hodiny a zadarmo. Jinak by to stálo 360 kuna, takže v poho a vřele doporučuji. Jo a při cestě nazpátek auto šlapalo jako hodinky, takže si myslím že to byla nějaká nečistota v palivu, které jsem čepoval v Mikulově u nesympatického čerpadláře :-)
Přidáno:24.7.2009 09:13
Autor: lolo (neregistrovaný)

Zpět na téma "Porucha"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist