Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: co říkáte na cestu přes maďarsko?
Text: Tato diskuze je a bude vždy nekonečná.Stejná je i na jiném fóru a řada z nás jej také zná.Nejdůležitější je šťastný návrat domů a krásně prožitá dovolená,na kterou asi většina z nás celý rok musí šetřit.Za deset let cest do HR jsem okusil většinu zde popisovaných tras.Poněvadž moje trasa je od Přerova,tak asi upustím od Maďar a pojedu známou trasu přes Rakousko.Pokud zvolím variantu druhou a použiji na obou stranách tras dálnic tak nic moc neušetřím,nebo snad jen nepatrně. 86-ku zavrhnu,mám ji dosti během roku na cestách do termálů a nic moc se ke zlepšení neděje,po letošní zimě a krizi předpokládám zhoršení.Trsa přes Rakousko bude vzhledem k dokončené části dálnice A5 a S1,S2 podstatně rychlejší a tím i investice do A známky ještě výhodnější.Určitě bude souhlasit většina ostatních,že tím pádem je trasa až na fakt pár desítek km stále po dálnicích,pokud to počítám jen odhadem tak naši asi máme každý,tak Rakousko 8E,Slovinsko 15E/jeden směr/,Chorvatsko je prakticky stejné jak od Goričanu tak od Macelje? Maďarsko je fakt pohoda a rovinka,ale kdo tvrdí,že na trase nejsou 30-ky,kamiony a zvěř tak fakt lže.Je tam spousta spomalovacích ostrůvků před vesnicemi,kruháčů a samozřejmě výmolů a koleje.A že neměří není pravdou,měří a i v noci,kdy by je fakt nikdo nečekal.Ale nikomu jeho zkušenost neberu,naposledy jsem tudy jel do Büku a věřte,že je to ještě horší než to bylo v červenci a srpnu.Provoz je fakt značný a kamiónů neubývá.Pokud použijí navigaci,tak ta mne také posílá přes A.
Přidáno:13.2.2010 11:17
Autor: Mirek (neregistrovaný)

Zpět na téma "co říkáte na cestu přes maďarsko?"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist