Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Teplota moře
Text: Jsou to takové zátoky,tak možná proto,nevím jak otevřené širé moře...Cesta přes Vídeň tam bez ztráty kytičky,cestou zpět jsme vlítli do špičky,ale stále to jelo,jen pomalu,přechody všechny volné,bez jakékoli buzerace.K cenám asi tolik...stejné jak u nás,něco dražší,něco levnější,my nakupovali nejvíc v Plodine,protože v Sevidu ten jediný kšeftík otevíral až na sezonu 1.6.Brali jsme jak u nás něco v akcích,něco normálka-namátkou mléko necelé 0.47,banány 1.19,Jogurt tekuči litr 2.30,chleba podle druhu,my brali za 1.20,jablka 0.99,máslo kostka v akci 1.70,rajčata kolem 2eur a paprika v akci 1.90..víc mě nenapadá,kdyžtak se ptejte.Pizza stejná jak loni,pivo 3.70 a ryby zdražily.Zmrzlina kopec 2eura a to je jediné,co jsem jim nedala vydělat :-) , protože když loni na podzim vycházela na 1.30,tak jsem počítala,že půjdou na 1.50...ale když chtěli dvě,tak jsem já krkoun řekla že to teda néé...Benzín levnější o 4 koruny než u nás.Ale bylo před sezonou,taknevím,jakou rozehrají hru v sezoně.Za nás-utratili jsme plus mínus stejně,jak jiné roky.
Přidáno:3.6.2023 17:17
Autor: babi (neregistrovaný - IP: 185.51.249.***)

Zpět na téma "Teplota moře"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist