Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Písečná pláž v Chorvatsku
Text: My sme boli v omiši v Duče minulý rok 2022 a bolo tam super. Voda bola trocha chladnejšia od rieky Cetiny, ale zase výhodou bol práve ten jemnučký riečny štrk, trošku hrubší ako piesok, ktorý sa vôbec nerozpaloval tak ako piesok, po ktorom sa v júli nedalo prejsť do mora. S teplotou vody je to asi tak že prejdete pešo 20 min od duče smerom akoby na split a teplota vody ide hore ako hrom, len tam už je čistý piesok na pláži, malého som musel prenášať do vody na rukách behom, tak bol rozpálený.
My sme chodili do OMIšU do CENTRA PEšO z duče a boli sme tam za chvíľku, ale zase uznávam že na kočík to centrum mesta ozaj nieje, ono to nebolo o tom že by to bola nejaká divočina, skôr o o tom že tam bola ozaj kopa ľudí na také malé mestečko, takže keď človek zahol z tej hlavnej promenády medzi historycké budovy, tak s kočíkom by som tam asi umrel na nervy, ale s malým 4 roky za ruku sme nemali problém. inak ohľadom tých špakov na pláži, tak to som vôbec nezažil. Chvíľkami som mal pocit že som tam jediný fajčiar. Všade boli koše ktoré stále vyberali.
Přidáno:19.3.2023 22:13
Autor: bambuláčik (neregistrovaný - IP: 194.160.68.***)

Zpět na téma "Písečná pláž v Chorvatsku"

Fórum:   Pláže a koupání
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist