Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: POPRVE PRES MADARSKO, PRECHOD PRES LENDAVU NEBO LETENEY
Text:
Ja byl vzdy zastance A, Slo, HR. Jelikoz jsem letos jel na Istrii 3x (lod, karavan, lod), chtěl jsem zkusit Madarskou cestu hlavne zkrz přechod Slo, Hr(ty byl i duvod, proc jsem toto vlakno zalozil). Po presne konzultaci s jednim ochotnym clovickem, jak jet pres Redic, Mursko Srediste a vyhnout se dalnici(nechtel jsem bloudit za prdeli s lodi, potazmo s karavanem) jsem bezproblemu trefil a bez cekani na hranicich dojel do Vrsaru. Z Brna delsi o 80km nez pres A, ale hranice jsem vzdy prejizdel kolem 00.00 a prvni na rade, takze odbavení pecka, dalnice od Gyoru(spis rychlostní silnice) taky luxus, za 100km jsem potkal 4 kamiony(v 2.00) , pripadal jsem si jak na silnici duchu, no a pak HR, mytne brany nad ranem prazdne a minimální provoz. Je fakt, ze cesta s mym cirkusem vyjde draz nez A(cca jedna cesta po Hr 1200kc,HU,SK 1000kc na 10dni),ale bez cekani, stresu z deti, proc tam tak dlouho čekáme a psa v kufru, nedam na tuhle cestu dopustit. Za me SUPER.
Přidáno:24.7.2021 18:26
Autor: petr osmah

Zpět na téma "POPRVE PRES MADARSKO, PRECHOD PRES LENDAVU NEBO LETENEY"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist