Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: AKTUÁLNÍ INFO K CESTĚ DO CHORVATSKA
Text:
Včerejší večerní Televizní noviny na Nově, náhodou jsem zachytil začátek a po pár minutách tam bylo něco kolem cestování do Chorvatska a jaké dělají Chorvati problémy s antigenními testy, že nejsou od certifikovaných laboratoří, které jsou na seznamu EU atd. Že si je lidé museli dělat znovu u nich na místě a být v karanténě. Ono už tam někteří cestují. Docela pakárna. Obědnám se někde u nás, jsem rád za termín, zaplatím to a abych se třepal, jestli mě pustí ? Nebo pojedu někam daleko mimo bydliště ? Pořád si něco hlídat, řešit, organizovat ? My s manželkou jsme naočkovaní, ale děti zatím logicky ne. Od 17.5. mají jít asi už všichni do škol a bez rotace. Přijdu z práce a nemám na nic čas, tchýně v nemocnici. Pořád čumět na internet, pořád se strachovat, co bude. kašlu to. příští týden to v CK vypovídám a stornuji. přijdu o zhruba 5 táců a kousek, ale už chci mít klid. K tomu se už i Rakousko vyjádřilo, že zatím má s Chorvatskem
problémy, že nedoporučuje tam zatím cestovat. Jinak při cestě zpět obstrukce. Máme na srpen termály na Slovensku a chvíli ještě počkám a objednám je znovu první týden v červenci. Na Slovensko to snad bude jistější, i když i teď se dostat tam je pakárna. https://novaplus.nova.cz/porad/televizni-noviny/ep...
Přidáno:9.5.2021 08:09
Autor: Oto Brus

Zpět na téma "AKTUÁLNÍ INFO K CESTĚ DO CHORVATSKA"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist