Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: AKTUÁLNÍ INFO K CESTĚ DO CHORVATSKA
Text: Nosit roušky a zříct se na určitou dobu jakýchkoliv oslav včetně rodinných, výletů apod. považuju za takovéto situace za nutné a skoro postačující.
Těžko se ovšem dohledávají právě ti, kteří příznaky téměř neměli a přesto kovid šířili dál aniž by o tom věděli. Testování ve firmách je otravné (i já musím testovat sebe a svého zaměstnance), ale mělo to být hned - z důvodu výše uvedeného. A těch chyb bylo víc. Blbosti, které vláda vymyslela, naštvaly většinu lidí tak, že začali považovat všechno, co vyšlo z vlády, jako stejné nesmysly - bohužel.
Pokud se mně týče, můj názor je, že by měli být chráněni hlavně ti zdraví, protože my, nemocní, tu společnost fakt nevytrhneme - i když budeme dělat všechno, co je v našich silách...
A co se týče typických popíračů - na to mám svůj názor taky, ale kdybych ho tu napsala v plném znění, tak mě asi bloknou na doživotí :D
Přidáno:8.5.2021 17:22
Autor: iris (neregistrovaný - IP: 93.99.152.***)

Zpět na téma "AKTUÁLNÍ INFO K CESTĚ DO CHORVATSKA"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist