Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: AKTUÁLNÍ INFO K CESTĚ DO CHORVATSKA
Text:
Dnes článek na Novinky.cz. Mám k tomu třeba tyto otázky. Zachytil jsem názory v rámci čelních představitelů EU a vlád členských zemí, že by byla jakási aplikace v mobilních telefonech a nejenom ohledně Covidu, ale i o jiných očkováních. Co když někdo prostě nebude mít chytrý telefon, nebo stávající nebude schopen vstřebat další aplikace ? Nebo prostě starší občané mají tlačítkový. To nebude stačit přiložit kdekoliv k čtečce i ten oficiální papírový certifikát s kódem ? Co ti, co nebudou očkováni ? Nestihnou kvůli věku, nebo nemohou být. Pochopil jsem, že by snad za dva měsíce mělo být rozhodnuto. Kdo v rámci ČR soustředí informace o uskutečněných očkování tak, aby se to „překlopilo“ občanovi do jakési elektronické podoby ? Nebo bude stačit si naskenovat do mobilu ten kód, který již na potvrzení na certifikátu mám ? Jsem od ledna očkovaný. Certifikát v anglickém a českém jazyce. Kdo nebude očkován, bude potřebovat test ? Antigenní nebo PCR ? Jak to bude v letecké dopravě, nebo v silniční atd.https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/covid-pa...
Přidáno:9.3.2021 12:04
Autor: Oto Brus

Zpět na téma "AKTUÁLNÍ INFO K CESTĚ DO CHORVATSKA"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist