Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přes Lendavu nebo Letenye?
Text:
Dá se z M1 na 158km odbočit směr Cszorna, Janossomorna, Bojarkány a tam potom najed na rychlost. cestu M85-86.
Jel jsem tudy asi 4x, ve čtvrtek dopoledne a nedoporučuji.
Je to sice o 20km kratší,ale behem dne jezdí tam zemědělská technika a špatně se předjíždí. V noci asi průjezd tudy dobrý. Loni v červnu jsem tudy jel a byl nájezd na rychlost. cestu v opravě,tak jsem se musel třepat přes Gszornu. Zhodnocení-krátší cesta,ale časově horší.
Dálnič. známku kupuji v Rajce na slovenské straně,nedá se to přehlídnout. Je to v pravo, je tam upozornění - dál. známka, vineta.Je to v kamené budově dřívější hranice a autem dojedete až k tomu. Vylezete z auta a pár kroků k oknu a kupujete u sloven. hovořící dámy.
Ze Szombhately do Kormendu E65,86 cca 28km je pomalejší.
cesta,ale z Kormendu E65,86 až do Lenti nová cesta ,obchvad Zalalovo a některé useky i povolených 110km. Průměr jezdím tuto trasu 100km/h,ale jsou tam někdy policajti, většinou auta v protisměru upozorní. V některých dědinách jsou radary
takže tam dodržovat 50.
Přidáno:21.2.2021 12:26
Autor: kokin

Zpět na téma "Přes Lendavu nebo Letenye?"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist