Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přes Lendavu nebo Letenye?
Text:
Opravdu moc díky za info, takové vždy uklidní a díky za vaší trpělivost. Teď už se s tím popasuji :-). V den cesty v neděli brzy ráno, jak se rozední, chcípl na Žilinu pes, tam jsem za necelou hoďku a ze Žiliny do Blavy za necelé dvě. Díval jsem se do plánovače, tak mi vyskočila cca skoro stejná trase, jenom ne až ke Györu, ale odbočit dříve, ale nechce se mi sjíždět na obyčejnou cestu, tak ta původní vaše varianta. V podstatě pouze od Szombathely po Tornyiszentmiklos jedu po obyčejné cestě, cca 90 km. A pak zase fičím až do Šibeniku a tam už to je do Primoštěnu kousek. Doufám, že nebudou nějaké zácpy v Chorvatsku před tunely a pod. Proto jedu až v neděli, protože lidi budou už blbnout v pátek a v sobotu přes den. A vím, že v neděli berzy ráno fakt do Blavy chcípl pes. To pomůže na rozjezd :-). Pak už mi to je jedno. Pochopil jsem správně, že tu maďarskou dálniční známku kupujete v Rajce až na maďarské straně hned za hranicí, že ? Tam je nějaká pumpa, restaurace, kde to prodávají ? A sjezd je v poho ? Ať to případně nepřejedu. Pokud si to nekoupím elektronicky. Jak říkám, nikdy jsem těmito lokalitami nejel. Když už jsem byl v Maďarsku, tak přes Východní Slovensko, nebo loni ve Štúrovu na termálech a pak lodí do Budapešti, ale to je někde jinde. Už vás nebudu zadírat a otravovat zdejší vlákno, ale moc díky. Jenom doufám, že se bude zase normálně cestovat. Že se z toho Covidu ty země kolem nás a až po Jadran aspoň v tom hlavním vyhrabou. Mějte se fajn
Přidáno:21.2.2021 08:58
Autor: Oto Brus

Zpět na téma "Přes Lendavu nebo Letenye?"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist