Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přes Lendavu nebo Letenye?
Text:
Chci se ještě zeptat. Díval jsem se do mapy. Cesta od nás na Žilinu a pak dolů na Bklavu .. to znám nazpaměť. Z Bratislavy pojedu po slovenské dálnici D2, najedu na maďarskou M1, před Györem sjedu na M85 a u Cszorne na E65 až do Szombathely .... To je rychlostní komunikace ? Pokud ano, tak to je super, protože od Žiliny do Szombathely pořád fičím a nemusím řešit obyčejné cesty. Jak je to v Maďarsku s dálniční známkou ? Jak jí kupujete ? Platí i na rychlostní komunikace ? Kupujete ještě na Slovenské straně, nebo se dá projet do Maďarska a hned si jí koupím (ale to se mi nezdá, když už budu tedy na dálnici, aby nebyl průser ...). Kde se dá v ČR koupit ? Ona je elektronická ? Nebo přes internet ? Omlouvám se za tyto dotazy, ale opravdu poprvé pojedu přes Maďarsko. Ještě řeším, jak dlouho asi pojedu. Z Karvinska do Primoštěnu. V noci nerad jezdím. Nástup máme v neděli první víkend v červenci. Chci tam být nějak rozumně večer. Jestli se to vůbec dá s malými přestávkami zajet za 12 hod. Že bych vyjel třeba ve 4 hod. ráno. Absolutně netuším a jsem vděčný za každou informaci. Vždy jsme jezdili max. na Istrii nebo na Krk. Prostě klasika přes Graz, Maribor, Ljubljana a dolů .... Teď je okurková sezóna, tak snad nikomu nebude vadit ten můj obsáhlejší příspěvek. Kdysi jsem dost cestoval, poslední roky mě to už moc nebere, tak už se pomalu připravuji. Jo a ještě mě děsí, když někde čtu, nebo vidím v TV ty zácpy u těch chorvatských tunelů. Díky.
Přidáno:20.2.2021 07:35
Autor: Oto Brus

Zpět na téma "Přes Lendavu nebo Letenye?"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist