Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Podstrana pri Splite - čistota mora
Text:
byl jsem u Splitu v obci Stobreč, krásná čistá voda, žádný bordel, ale jsou ta, spíš skaliska, u kempu co je velká pláž jsem nikdy nebyl rok 2018
od 2019 jezdím do Seget Donji vedle Trogiru, voda krásně čistá byl jsem tam v květnu, červenci, srpnu i v listopadu, odpoledne když začne foukat tak plave tráva která je na dně ve větší hloubce
jezdíme i na Čiovo (pláž Okrug) jsou tam ty atrakce nafukovací od 8-9 tam není obsluha :) a tam voda krásně čistá, jsme tam jen dopolko, je tam pak totiž hlava na hlavě .. vsude na techto plážích jsou malé kamínky, dle mě uměle vybudováno jinak by byly všude skaliska ... i na Labadusa oblíbená proslavená pláž na druhé straně ostrova, ale kolem poledne tam přijíždějí lodě s turisty a stojí to za prd jen jako ze tam je nahečmáno ...
2018 jsem byl ostrov Brač (kousek od Splitu) na více plážích i písečných a vše ok, nikde žádný bordel nikdy nebyl, byl jsem i po sezoně v říjnu a v pohodě
Přidáno:28.8.2020 12:44
Autor: centris610

Zpět na téma "čistota moře Chorvatsko"

Fórum:   Pláže a koupání
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist