Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Do Chorvatska přes Německo, poraďte.
Text: Ahoj, včera sem se vrátil a i když jsem jel jen na Istrii, tak přes Německo a Rakousko jsem měl stejnou trasu... V Rakousku kromě dálničních známek zaplatíš na dálnici Salzburg - Villach placený úsek mezi Flachau - Rennweg za 9 a půl euro (Mytnice se nachází přibližně v půlce úseku u St. Michael) ale bacha, sice tam jsme jeli před dvouma týdny a ze Sokolova jsme vyráželi okolo 11. večer, měli jsme velký štěstí, páč cestou zpátky jsem viděl jak se před Taurenským tunelem (za Flachau) dělají celkem slušný kolony ve směru k moři... Jinač jestli pokračuješ dál směrem na Ljubjanu, tak za Villachem máš další poplatek za tunel Karavanka (či tak nějak se jmenuje...) Kolik tě tenhle tunel bude stát, však ale netuším... Zkus si tady někde vyhledat nějaké mé diskuze ohledně dopravy a placených tunelů v Rakousku, a někde jsem napsal odkazy na info o cenách... Měj se a šťastnou cestu
Přidáno:13.7.2009 00:49
Autor: Giuseppe (neregistrovaný)

Zpět na téma "Do Chorvatska přes Německo, poraďte."

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist