Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Brela
Text:
Tiez som fanusik chorvatska a vela zaujimavych prispevkov som tu precital a aj napisal, voľakedy tu pribudali diskusie a zilo to tu, no teraz ked aj niekto cosi napise, niekedy ani nema kto reagovat. Mne od zaciatku velmi vadilo a robilo problemy prave toto neprehladne clenenie prispevkov v temach, ako aj tu, pri stovkach prispevkov niekto zareaguje v strede temy a ked si chcem novy prispevok precitat, listujem tu cele minuty a hladam kde co pribudlo a potom to nahnevane zatvorim a idem prec.... Velakrat chce ktosi reagovat na konkretny prispevok ale napise novy prispevok a ten je zaradeny na konci temy, potom kazdy pozera a nechape k comu sa kto vyjadruje a na ktory prsispevok reaguje... Toto forum zial trpi prave tymto nestastnym zastaralym formatom, a chyba tu moderator ktory by to tu upratoval, triedil a staral sa o forum. Uz pred rokmi som apeloval na adminov aby zvazili sucastne neprehladne clenenie prispevkov a tem, a presli na format aky pouziva vacsina sucasnych internetovych for... zial... vidite... Prajem vsetkym nech sme uz v chorvatsku :)
Přidáno:6.1.2020 19:59
Autor: Jan Hxxxxx

Zpět na téma "Brela"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist