Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Jak zaplatit pokutu za prohřešek na silnici v Maďarsku - nefunkční
Text: Dobrý den, tak jsem zkoušel dle návodu na stránce https://kozigbirsag.police.hu/Fine/Index zaplatit pokutu, ale dostanu se max k : Készítse elő bankkártyáját! A fizetéshez az alábbi adatokra lesz szüksége: a tady odkliknu zaplatit (BEFIZETÉS) a na uvedené stránce se objeví pouze toto : Hiba történt az elektronikus fizetés indítása közben(Při provádění elektronické platby došlo k chybě). Zkoušel jsem to v různých prohlížečích i s VPN, kde jsem byl přihlášen z maďarské IP adresy, ale vše stále zůstává stejné a pokutu nelze zaplatit. Řekl bych, že se v Maďarsku od komunismu moc bezměnilo, když opravují dálnice a vy potřebujete na tuto najet, tak vás zastaví jen zákaz bez náhradní objížďky, hlavně, že mají vude radary, ale u dálnice nemají ani slušné odpčívadlo a natož u té jejich nové silnice pro motorová vozidla od Győru směrem na Szombathely. Prostě nic nefunguje, ale hlavně, že vybírají pokuty. Možná někdo ví, jak se dostat dál, ale mě to prostě nešlo.
Přidáno:29.7.2019 11:37
Autor: Paja (neregistrovaný - IP: 185.189.114.***)

Zpět na téma "Jak zaplatit pokutu za prohřešek na silnici v Maďarsku"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist