Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Lékaři v Chorvatsku
Text:
Já bych chtěla napsat velmi špatnou zkušenost se zdravotní péčí v Chorvatsku. Byli jsme na ostrově Hvar. Měla jsem tam pád, kdy jsem si přivodila hlubokou tržnou ránu o kámen na šotolině. Hned mě manžel odvezl na ošetřovnu první pomoci do Jelsy. Jak to viděli, ránu propláchli s tím, že je to znečištěné a hluboké a musím s tím do nemocnice do Splitu. Hodili na to krytí, krvavou ruku plnou písku ani neočistili, jen přelepili. Řekli mně šťáva jedeme do Hvaru, zaparkujeme, koupíme lístek na katamarán a tím ať jedeme do Splitu. Pak taxíkem do nemocnice.....Co zbylo, že? Sotva jsem šla, teprve jsme v tom horku zjišťovali odkud jede loď a kde koupit ticket. Pak jsem si musela vystát frontu 50m na katamarán. Za hodinu plavby jsme byli ve Splitu. V nemocnici jsem čekala 2 hodiny na ošetření. Pak nás narvali 6 lidí do jedné ošetřovny. Muže, ženy. Někdo úraz, jiný břicho. Strašný chaos, vyšetřovali to tam před všemi. To by mně až tak nevadilo. Pak mně vzali na sál. Na sále, kde se vyžaduje sterilita byly vlasy na stole po předchozích lidech. Pak přišel nějaký medik. Ránu nijak speciálně nečistil. Použil anestetikum a bez čekání šil. A to dost hrubým způsobem. Šití šílene, pak mně nepodal žádné informace a odešel. Musela jsem dále požádat sestru o ošetření ruky. Ta to s nadávkamii ošetřila. Zaplatila jsem 65 kn za materiál a šla shánět taxík a honem stihnout katamarán na Hvar. Ze zprávy vyčetla, že nám prověřit očkování na tetanus a v sobotu absolvovat kontrolu ve Splitu.
Přidáno:17.7.2019 11:22
Autor: Marcela Martinková

Zpět na téma "Lékaři v Chorvatsku"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist