Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Možná objížďka ? Vyzkoušel to někdo ? za
Text:
Ahoj všichni cestovatelé do HR!
Tak už jsem ubytovaný,ale o to nejde.Nebudu se z nikým dohadovat na diskuzi,zda objíždět či nikoli Slovinsko.Ostatně-moje příspěvky tam stále jsou.Jel jsem po staré trase,jako vždy (vloni vyjímka přes Ilz-dělal se nový asfalt přes Cvetlin).Trasa je Mureck,Trate,Lenart,Ptuj.Za novým mostem ve Ptuji (kruháče stejné,jako vždy) doprava a na dalším kruháči vlevo kolem benzinky,směr Pobrežje a jet na Videm pri Ptuju a dál Zgornji Leskovec,Velika Varnica,Gradišče a pořechod Cvetlin,dále Trakoščan a na Gornji Macelj a na dálnici.Může se najíždět i dále-třeba v Krapině...
Na cestě není žádná objížďka,je nový povrch,mostky,svodidla,bílé čáry.Naši umělci by se mohli učit.Na hranicích si oba celníci hráli s telefony-žádná kontrola.A celou cestu jsem potkával jen auta se zásobováním.Ještě napíši,že jsem jel v noci.Píši pro ty,kteří pojedou a tuto možnost zvažují.Na druhou stranu uznávám,že situace může být každou chvíli jiná..
Přeji všem šťastný dojezd a krásnou dovolenou!!
Honza!
Přidáno:15.6.2019 11:30
Autor: HONZA-

Zpět na téma "Možná objížďka ? Vyzkoušel to někdo ?"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist