Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Tak a jsem doma.
Text: takže Esterko.Pokud máte ráda klid,romantiku a nevydí Vám,že tam není mnoho obchodů,restaurací atd.tak najdete ráj na zemi.Prižba je malinká vesnice na břehu moře,podél pobřeží je samá vila nad kterými se vypínají kopečky,ale vstup do moře je komplikovanější.Většinou se jedná o betonová plata s dírou na slunečník a je nutné si sebou vzít i nějaká lehátka nebo sezení.Z vody se leze po žebřících, takže pro děti nevhodné.Na celém ostrově jsou tak 2-3 pláže s pískem nebo spíš s kamínky a to v Prižbě a pak v Pupnatské Luce,což je asi 20km z Prižby.Příroda je krásná,ale divoká,obchůdky trošku slabě zásobované,ale lidé přívětiví a jsou rádi,že mají hosty.Ceny max.do 30 eur za apartmán.Já osobně bydlel k krásném apart.za 25 eur.Foto mám.Samozřejmě doporučuji prohlídku města Korčula-nádherné a pak Orebič na Pelješaci,které je na dovču lepší než Korčula.Závěr? Zlatá Makarská riviera.
Přidáno:29.6.2009 09:24
Autor: Vítek (neregistrovaný)

Zpět na téma "Tak a jsem doma."

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist