Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Gradac v jeseni.
Text:
Do Marinera jsme si zašli jednou na Karlovačko, jenže neměli už čepované a navíc ty stoly snad nikdo neuklidil ještě z minulé sezóny. Jsem se opřela a ruce mě lepily ještě večer.:) Na druhou stranu číšník byl takový jako dost free, pohodička. Celkem nás bavil.:) Ale už tam nepůjdem. Malo more už bylo zavřené. V té pizérce nám otvírali až v 17 hodin, ale chodilo tam celkem dost lidí, takže se jim určitě vyplatilo mít otevřeno.
Měli bychom být vděční za to, že se dovolenky vydařily, že jsme v pořádku přijeli domů a můžeme se těšit na další rok. My už to máme jen za 8 měsíců a tři dny.:) S čísníkem z Gustirny jsme si povídali, že do Gradace jezdíme každý rok, on na to, že si nás pamatuje..řekla jsem, že druhý den ráno jedeme domů, ale že se uvidíme příští rok. Pak přinesl kalendář Chorvatska, dal mi ho a že mám odpočítávat, kdy zase přijedeme. No já citlivka..dostalo mě to.:) Gradac je top a lidé jsou tam úúúžasní! Za ty roky jsme měli jen jednou možnost setkat se s vyloženým protivou a to právě teď, když jsme tam byli. Zelinář u Laguny i na druhé straně už měli zavřeno, ale všimli jsme si, že je stánek kousek od turistického centra, jakoby v boční uličce vedle trafiky. Manžel vybíral rajčata a pán velmi nepříjemně na něj: nevím, co hledáš. Asi nečekal, že rozumím a mluvím chorvatsky, protože byl zaskočený, když jsem mu chorvatsky odpověděla, nicméně protivný byl stále dál. Koupili jsme pár rajčat, tři mandarinky, zasmáli se mu a víckrát k němu ne.:)
Přidáno:10.10.2018 10:31
Autor: Darina Sedláčková

Zpět na téma "Gradac v jeseni."

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist