Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Žasnu .Blbost až do nekonečna.
Text:
koukám, že tu mám jmenovkyni ("babča").Jinak, jezdíme do Chorvatska dost dlouho, většinou je obsluha v restauraci slušná a vstřícná. Stalo se nám jednou nebo dvakrát, že jsme narazili na protivu, tak přesně, jak tu píše někdo výše, příště už tam nejdu, i kdyby to bylo nejblíž. A také si nemyslím, že by si o nás Chorvati mysleli, že jsme nevychovaní. Objednávala jsem před pár dny ubytování u lidí, u kterých jsme byli vloni. Paní mi napsala: těšíme se na vás, byli jste "krásní a dobri gosti". V mokrých plavkách jsem v restauraci, do které chodíme, nikdy Čechy neviděla. S obsazenými lehátky na pláži je to trochu složitější. Jezdíme s vnoučaty, přes poledne jdeme na nějakou dobu "domů" nebo na jídlo do restaurace. To mám všechno balit a znovu stěhovat? Ráno si také při cestě na nákup obsadím 2-3 místa, jinak totiž nemám šanci už po deváté sehnat místo na pláži. Přesvědčila jsem se, že to tak dělají všichni, nejen Češi - vyrazila jsem jednou na nákup o něco později a všude už byly deky rozprostřené.
Přidáno:30.7.2018 18:16
Autor: babca

Zpět na téma "Žasnu .Blbost až do nekonečna."

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist