Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Žasnu .Blbost až do nekonečna.
Text: Moja skusenost s bratom Čechom v Igrane 28.7.2018
Nevedel ,že sme zo Slovenska a rozumieme jeho prejavu ale...
Slovákov častoval výrazom "KRETÉNI",Maďarske dialnice by najradšej vybombardoval,lebo sú pomalé a keď uvidel na mori nahú ženu na nafukovačke ,tak okamžite vyrazil k nej.Po 40 min.sa vrátil k svojej žene celý uslintaný a s prehlásením " nový turnus praktizuje nudapláž-to je hnus" si napravil plavky a spokojne otravoval ludí hlasným monológom o jeho skúsenostiach v stavebníctve a neustálym doporučovaním gabionov svojmu kamarátovy ,ktorý nakoniec zaspal v plážovom stane.Všetci už vieme ,že syn sa volá Mišo,dcéra Lucia ,manželka Vjerča,že má štvorkolku,na ktorej sa nedá vypnúť pohon zadných kolies ,že má neschopného suseda,a na obed sú pozvaný k jeho rodičom ,ale až na 14:00 hod.lebo o 12:00 hod ešte bude unavený z cesty a posledná čerešnička na torte...O desiatej hodine prišiel na pláž celý rozčúlený ,že domáca ho vyhodila z apartmánu a nedovolila mu tam nechať kufre aj ked ich už mali zbalené ,veď nový hostia nastupuju až o 14:00 hod a oni sa ešte chceli kúpať tak aký je problém ??... a takto by som mohol pokračovať aj na 10 strán. Nehadžem všetkých do jedného vreca ,veď každý sme nejaký,ale toto vie pokaziť deň na pláži.Mohol som mu to vrátiť ostrejším príspevkom,ale úcta k Českému národu mi to nedovolí.
PS: Snáď sa dotyčný spozná v tomto opise a už sa teším na jeho reakciu...určite bude plná nadávok a ponižovania a o tom ,že to nieje pravda. Tak zas o rok v HR.
Přidáno:29.7.2018 13:16
Autor: Dante (neregistrovaný - IP: 93.137.13.***)

Zpět na téma "Žasnu .Blbost až do nekonečna."

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist