Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Maďarská dálnice
Text: Andrej, veľmi rád by som ti pomohol ale neviem kde máš problém. Si zaregistrovaný v otpdirekt - to si zaplatil tie 3€. Tam si zadal heslo a meno je myslím tvoj email. Teraz na tej stránke kde si začínal tak klikneš na príslušný druh dialničnej známky, ktorú chceš kúpiť. Vyplníš štát, do ďalšieho políčka ŠPZ bez medzier, vyberieš dátum začiatku platnosti. V ďalšom kroku sa prihlásiš do otpdirect a uhradíš kartou platbu. Hotovo. Princíp virtuálnej maďarskej známky je ten, že žiadna nálepka neexistuje. Systém ťa zaregistroval do siete a kontrola policajtmi spočíva v tom, že majú online prístup do databázy a môžu tak odkontrolovať či máš matricu uhradenú. Ty si môžeš vytlačiť potvrdenie o zaplatení, ktoré určite v niektorom kroku systém ponúkne alebo ti to príde emailom. Ja osobne idem do Chorvátska cez Maďarsko a známku si budem kupovať na benzínke pri Mosonmagyaróvari. Po Moson... je diaľnica pre osobné autá bezplatná. Tak neviem, či som pomohol ale naozaj neviem v čom máš problém.
Přidáno:15.7.2009 07:07
Autor: Karol (neregistrovaný)

Zpět na téma "Maďarská dálnice"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist