Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Maďarská dálnice
Text: Dobrý den.Taky bych se podělil o zkušenost cestování přes Maďarsko.Dneska jsem se vrátil z Chorvatska.Cesta přes Maďarsko v celku dobrá.Jenom problém byl v tom sehnat u nás okolo Břeclavi slovenskou dálniční známku,nikde u nás nebyla.Tak jsem se musel vydat bez známky kus po slovenské dálnici.Na první pumpě se mi podařilo sehnat,ale bohužel jenom týdenní za 4,95 EUR.V Maďarsku jak bylo tu napsáno hned za hranicemi je žlutý domek a tam se nechá zakoupit jejich Vigneta.mě tam stála na čtyři dny 7,5 EUR.Karty nepřijímali.Dálnice v Maďarku je opravdu dost pěkná.Vzal jsem to na Gyor a na 115km jsem sjel směr Szekesfehervár.Tam idylka skončila.Silnice v horším stavu a dost vyjetý koleje.Za Szekesfehervárem jsem najel na dálnici od Budapešti a praskal jsem jí na Goričan po zase dobré dálnici.Za Goričanem zase dobrá dálnice až dolů Chorvatskem.O něco horší byla cesta zpět.V Horách to docela foukalo tak byla rychlost snížena místy až někde na 40km/h.U Zábřehu nás čekala zácpa.Před cestarinou kde se platí hotově jsme se zdrželi pomalu hodinu.Dobrá rada.Před touto cestarínou je nově otevřená cestarína,kde se nechá platit kartou a tam byl provoz plynulí.Jenže každý chce utratit poslední kuny tak platí hotově,tak jsme holt čekali.Zpět jsem to bral opět přes Maďarsko,ale tentokrát jsem to vzal až přes Budapešť cesta o něco tedy delší,ale časově stejná než přes okrskovou Szekesfehervár- Gyor,ale za to pohodlnou
a ani velký provoz nebyl.Nejhorší dálnice byla Břeclav Humpolec.
Přidáno:13.7.2009 00:02
Autor: Jadro (neregistrovaný)

Zpět na téma "Maďarská dálnice"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist