Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: stav 2018
Text:
Tak je to každého věc tak se nehádejte. Vždy jsem objížděl - ne proto, že bych neměl 30E ale na protest a již nebudu!!! A kdo to chcete přepočítávat na PIVO, tak si vezu Plzeň sebou. Je to jen názor a je můj.
Kdo jedete XXX Budějky Linz Graz Macelj Makarska.
Odjezd 26.6.Budějky Dolní Dvořiště uzavírky ukončené nový asfalt jen za Kaplicemi se jezdí pomaleji nejsou tam namalované čáry. DÁLNICE na Graz má uzavřeno několik tunelů jezdí se jedním tubusem. V pátek to bude asi masakr. Mám digi A známku a mýto na oba tunely. První jsem jel přes digi mýto asi 30m před námi se zvedla závora a bylo. Na druhé jsem úmyslně najel za auto na normální bráně auto odjelo závora spadla a hned se zvedla a jelo se dál. Před AS přechodem je velká uzavírka provoz převeden do protisměru. Jelo dost aut a zase ten pátek si nedovedu představit, a kdyby ještě nějaký ten ťukanec…. Pořád pršelo a tak jsme rozhodli, že potmě a v tomhle počasí objíždět Slovinsko nebudeme. Zakoupil jsem za 30E-nerad, známku. Zakoupíte a není kam uhnout pro nalepení vše je zatarasené jen volný pruh na návrat na dálnici je to nebezpečné projíždí se tam dost rychle. Kupte si S známku raději v A na benzince a nemusíte zastavovat. Lituji všech kdo si jí budou kupovat v pátek na přechodu. Na konci S dálnice to fakt nikomu při velkém provozu nezávidím a pokud budou celníci blbnout tak to bude něco. S si naše pasy předali vrátili. Hrvati koukli na znak a vrátili. Nevím proč je za Karlovací 100km dálnice stále jen rychlost 100.
Přidáno:28.6.2018 13:48
Autor: Ivan Házl

Zpět na téma "stav 2018"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist