Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Do Chorvatska přes Maďarsko
Text:
Vrátil jsem se v neděli a musím říct, že zvolená trasa 15.6. večer byla bombatická, klidná, rychlá s minimálním provozem. Z Hodonína přes Kúty, Blavu, na M15, s tím, že jsem si to na M1 o 20km zkrátil přes Czornu na M86 do Szombathely (v noci po 22hod. nulový provoz). Dále po 86 směr Körmend, pořád dolů nová silnice s obchvaty měst, provoz minimální, jedna srnka u silnice, jinak ani zvěř. Za Zalabaksa na Lenti, tam je kus silnice vyfrézovaný, ale pohoda, z Lenti už směr Letenye, na hranicích ve starém Goričanu jsem ťukal na celníka, spal. Dál po dálnici s tím (pauza na odpočivadle ve Varaždinu a pak za Zagrebem, protože jsem se necítil svěží), že jsem před Svatým Rokem sjížděl na Gračac na jeskyni Cerovačke Špijle (doporučuju navštívit) na dálnici jsem se vracel až v Dugopojle, ale doporučuju najet dřív, ty okresky včetně silnice č. 1 jsou ubíjející. Cesta zpátky rozdělená na dva dny, provoz pohoda, ale v sobotu po obědě 23. 6. už jsem potkával kolony před Zadarem, mezi Malou Kapelou a Sv. Rokem to taky nebylo úplně plynulé a na křížení dálnic na Split a Rijeku za Zagrebem taky cestou k moři kolony. Zpátky jsme se stavovali na Balatonu a myslím, že varianta z M86 jet dolů na Sarvár a obchvat Keszthely s tím, že se na M7 najíždí v Holládu není taky špatná varianta. Shrnutí, rozhodně přes Maďary tam i zpět naprosto bez kolon v obou směrech, Chorvatsko už cestou k moři bylo horší, když jsem se vracel.
Přidáno:26.6.2018 10:13
Autor: Luděk Durďák

Zpět na téma "Do Chorvatska přes Maďarsko"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist