Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slovinsko bez dálniční známky
Text:
Ahoj všichni,co pojedete do HR!Už jsem ubytovaný,tak píši,jak jsem slíbil o něco výše,že dám vědět.Objízdná trasa přes Mureck,Trate.Tam rozšiřují či opravují cestu-asi dvoje semafory.Před Lenartem odbočit na Ptuj a držet se značek(je to značené)Ve Ptuji klasika kruháče.Za novým mostem hned doprava(jen potvrzuji,co již bylo psáno) na Breg.Odbočky nebudu vypisovat-je to značeno na Podlehnik nebo na Videm-přes Pobrežje.Já jel na Podlehnik,ale znovu bych raději na Videm vzhledem k tomu,že jsem chtěl přes Cvetlin.No a Cvetlin-zážitek!Opravená část silnice,pak nějaký semafor,ale dobrý.Na přechodu nikdo-kontrola pasů.A hned za přechodem znovu semafory a do největšího kopce a zatáček zatím jen ,,makadam".Nevím,jak by se jelo,kdyby napršelo.Jinak dál už klasika(Trakoščan a nájezd Gornji Macelj.)Jel jsem dnes v noci kolem druhé,tak bych řekl pohoda.Sezona bude ale určitě jiná!Nebudu nikomu vyvracet dálnici a nebo doporučovat objíždění-je to každého věc.Já za sebe tvrdím,že dálnice je v pohodě(neřeším teď peníze) ale já zatím objíždím mimo přechod Macelj.Tam možná bude i v budoucnu problém,dokud nebudou HR v Schengenu.Dálnice to zrychluje,ale co na těch hranicích?
Zdravím všechny,co už jsou a nebo se chystají do HR!
Honza.
Přidáno:16.6.2018 11:15
Autor: HONZA-

Zpět na téma "Slovinsko bez dálniční známky"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist