Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pozor při placení na dálnici
Text:
Jako upřímně nesoudím ani ty, ani ty. Já nejezdím k moři každoročně, ale od roku 2004 jsem vyzkoušel všechno možné, Rakousko, Maďarsko, objíždět Slovince přes Lenart a Ptuj, jet v Chorvatsku po dálnici i z Karlovace na Plitvice. Osobně, to vidím letos tak, že Slováky a Maďary pojedu po dálnici, desetidenní mi vychází přesně a těch cca 250Kč za každou z nich je pakatel. V Chorvatsku mám půjčenou ENC od kamaráda, ale má ji šest let, loni mu ještě baterka fungovala, letos tam nebyl a já s ní jedu jako první, tak pokud mi pošlape ENC a není vybitá baterie, jedu až do Šastanovacu a neřeším to. Pokud ne, určitě nepojedu z Karlovacu po silnici 1 na Plitvice, ta cesta je mrtvá, od doby, co jsou dálnice, tak tam nejsou skoro žádné benzínky ani restaurace, 9 z 10 zavřených, samá omezená rychlost a obce neobce, kde člověk jede pět km lesem, v dáli pět opuštěných domů a přitom je pořád v obci s 50km/h. Zato policajti rádi hlídají a staví. Ve Velebitu chytnete kamion a není ho kde předjet. Krajina je tam krásná, ale cesta je to úmorná, ale proti gustu nic. Zvažuju jedině variantu sjet z dálnice ve Sveti Rok a zpátky se napojit v Dugopolje. Je to o něco kratší, než po dálnici, časová ztráta je do hodiny a ušetřit se tím dá 110kn, ale nevím jestli mi to kodrcání za to stojí, s dětmi v autě tím spíš...
Přidáno:8.6.2018 13:04
Autor: Luděk Durďák

Zpět na téma "Pozor při placení na dálnici"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist