Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Pakoštane
Text: Včera sme sa vrátili s Pakoštane a ak budeme zdraví, ideme o rok opäť. Ak niekto nehľadá hlavu na hlave, nočnú zábavu , zhon, tak je Pakoštane pre neho ako stvorené, to ale neznamená, že tam skapal pes, to ani náhodou. Stánky, reštaurácie, prechádzky, všetko ako má byť, obchody s pečivom, ovocie na každom kroku. Mýto 6 a 22 EUR, teda spolu aj so spiatočnou cestou 56-EUR. Maďarská známka 2950-forintov kúpená cez internet. My sme mali pláž, akú sme chceli a to kľudnú, kamienkovú, po 15 metrov od brehu asi 1,5 metra hlbokú. Pivečko som si dal za 17 kun, hamburger 25, hranolky 16 a skutočne veľké porcie rezňa s hranolkami 3 porcie- večera za 200 kun. Zmrzlina 7 kun kopček. To bola reštika na pláži pri kempe. Teploty??? od 35 do 40 a posledný deň 29-prišlo jednodňové ochladenie. Najviac ma prekvapila teplota mora, lebo niekto písal že v Pakoštane má voda 21C. No my sme mali more a myslím to s úplnou vážnosťou 27-28 stupňov, iba ten posledný deň po daždi malo 25C. Tieň pod borovicami sa hľadal ťažšie, ale my sme boli v hlavnej sezóne a chodili sme k moru až okolo obeda. Ale mali sme plážový stan, na Slovensku kúpený za 19-EUR -akcia, inak stojí 40-EUR a pre nás a malého výborná voľba a úkryt pred slnkom- zložený za 3 minútky. ubytovanie si nájdeš aj keď pôjdete na slepo. Ja som našiel 4 dni pred odchodom. Tenisky do mora kúpite za 40-60 kun.Nech sa darí, peknú dovolenku.
Přidáno:14.8.2017 17:38
Autor: majo (neregistrovaný - IP: 213.215.83.***)

Zpět na téma "Pakoštane"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist