Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text:
Když měli naši kluci starší pět a let a mladší rok, chtěli jsme něco né moc dole a vyžití pro děti, v cestovce jsem dala na radu a jeli jsme k Šibeniku do Solarisu..to byl zážitek vám povím. Hotel měl čtyři hvězdy, pěkné ubytování, jídlo výborné a tím to pozitivní končilo..byly tam sice tobogány, ale platili se, cenu si už nepamatuju, ale byla to darda, tedy pokud by si dítě sjelo dvakrát třikrát, tak v poho, ale odtrhněte z tama toho špunta, zvlášť, když jste na dovolené..personál v hotelu byl milý, ale tak jakoby z povinnosti, mimo hotel hrůza..mluvím chorvatsky, tudíž jsem na ně tak mluvila, oni odpovídali anglicky..:). Připadali jsme si tam jak v akvárku, týden "zavření", všude jen komerce, žádná "chorvatská" atmoška. Šibenik daleko, 10 km po silnici..no tam už ani za zlaté prase.. Další rok jsme byli v Podgoře, tam jsme se zase sekli s hotelem. No a pak už Gradac a hotel Labineca. Tam jsme byli spokojení moc, ovšem do chvíle, kdy jsme v Gradaci zkusili "náš" apartmán..a jinam už nechceme. V Chorvatsku je všude krásně, jen si člověk musí najít to své. A je blbost tam jet jednou, pak napsat, jak je to tam všude hrozné a zavrhnout celé HR. Chorvatsko prostě buď milujete anebo ne, nic mezi není. A my ho milujeme celým srdcem a budeme po celý život. Ať si říka, kdo chce, co chce..že jsme socky, paštikáři atd.. Pokud to, že miluju HR a do jezdím do apartmánu znamená, že jsem socka a paštikářka, tak se k tomu hrdě hlásím!:D
Přidáno:1.8.2017 22:17
Autor: Darina Sedláčková

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist