Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Doporučuji, právě jsem se vrátil
Text:
My sme vyrazili vo štvrtok 13.7. o 18:15 trasa Šaľa-Čiovo,Okrug Gornji,prejazd hranice st.Goričan sami,prejazd mýtnic mohol som si vyberať miesto,ke´dže príjazd na ostrov nám vychádzal o 4:00 tak dvojhodinová pauza na odpočívadle Jazerane hneď za tunelom Mala Kapela,príjazd niečo po siedmej.
Odchod v sobotu 22.7. v ranných hodinách cca 6:00,na Lučku cca asi o 10:00 pol hodinové zdržanie kolóna 2km,ostatné tak do 10 min,hranice st.Goričan bez čakania,no v maďarsku na M7 nás zastihla dopravná nehoda,16 km pred Székesfehervárom kolóna niekoľko kilometrov no našťastie sme zastali pri vjazde/výjazde Polgárdi tak sme vyšli po 40 min čakaní sice do protismeru na most nad M7 a dali sa smer Szabadbatyán na obchvat Székesfeherváru a tak sme ušetrili čas za dalšie čakanie.Najprv som mal obavu isť do protismeru ale keď už aj autobusy cúvali do vjazdu tak som potom aj ja a za mnou sa to spustilo ostatní sa začali mohutne otáčať,ale o rok plánujem odchod z chorvátska najskor v pondelok.
Přidáno:26.7.2017 10:08
Autor: kimmi

Zpět na téma "Doporučuji, právě jsem se vrátil"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist