Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Stanovanie na divoko
Text:
Hladam skor nejaku overenu oficialnu informaciu, dohadov je tu dost. Zaujima ma to pre pripad ked po trase niekto niekde uviazne a nema kde a ako preckat noc, alebo pri turistike krajinou potrebuje prespat a rano pokracuje dalej a podobne, ci je moznost prespat v stane u niekoho na dvore alebo za to domacemu hrozi sankcia ci pokuta. Okrem kempov som po chorvatsku akosi nevidel ojedinele stany kde tu na zahrade a tak usudzujem ze to asi nieje mozne. Mozno je aj rozdiel v tom ci ide o sukromny dom bez ubytovania alebo apartmanovy dom so sluzbami ubytovania. Tiez ma zaujima ako to je ak domaci si chce na vlastnej zahrade postavit stan pre deti, ci pre svoju navstevu, ci to ktosi kontroluje kto v stane realne "kempuje"? Pri niekolkodnovych turach je vobec mozne planovat trasu mimo turistickych chat a ubytovacich zariadeni? Ako sa posudzuje prenocovanie pod sirim nebom ci napr pod strechou "odpocivadla" v lese?
Přidáno:24.7.2017 16:49
Autor: Jan Hxxxxx

Zpět na téma "Stanovanie na divoko"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist