Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Hranicni prechody
Text:
Ahoj všichni,co pojedete do HR.Vracel jsem se v pátek ráno z Pagu.Na Lučku velká kolona,tak jsem jel na platbu kartou a byl jsem tam skoro sám.Proto jsem se rozhodnul pro vyzkoušení přechodu Cvetlin,abych se vyhnul čekání v Macelju.(Bylo to přes den,tak je cesta pěkně vidět)Vše proběhlo bez problémů,byl jsem tam sám i v tuto dobu a nebyla ani žádná kontrola-jen pasy.Jen upozorním na skutečnost,že je potřeba jet podle názvů vesnic a plně tomu důvěřovat,kudy jedete.Takovou cestou jsem u nás snad ani nejel.Ale znova píši,že vše bez problémů.Najížděl jsem nazpět na silnici od Macelju v Podlehniku.Tam už byly značky na novou cestu,která ale ještě nefunguje.Dále jsem pokračoval na Ptuj a po objízdné trase na Lenárt,Murek.Odhaduji,že jsem celkově najel asi o 18km více a možná o 3/4hod.déle(ale doopravdy jen odhad-nijak jsem to nestopoval)Závěr je asi takový,že když tam člověk pojede jako že už to zná,tak v pohodě a asi nesmí spěchat.Ale hlavně-nikde jsem nečekal a jel.Takže záleží na každém z vás!
Všem hezkou dovolenou.
Přidáno:3.7.2017 09:07
Autor: HONZA-

Zpět na téma "Hranicni prechody"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist