Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Zadar?
Text: 1 biograd na moru - kousek do zadaru na výlet, kousek do šibeniku na výlet. ze zadaru jezdí trajekt na ostrov Tkon nebo ma Dugi otok. kousek od šibeniku je NP Krka s vodopády. za biogradem je Vransko jezero, možnost si pujčit kolo nebo skutr a prozkoumat to tam. plaže super, jemné kamínky,i zátoka tam je. letos tam jedu po druhe.

2 Murter - ostrov na ktery vede most, leži mezi zadarem a šibenikem. hezke centrum se spoustou restaurací, každý večer nějaký zábavný program . (nevím jak v září, my jezdíme v hlavní sezoně) od tama se jezdí na výlety lodí do NP kornati se zastávkou na koupání na jednom pěkném ostuvku s jedním kempem . z murteru se zase dá na výlety zadar nebo šibenik. pláže tam jsou všechny druhy, jak betonové, tak kamínkové tak i písčitá s barama a večer diskotékama. byl jsem tam v r 2015 a určitě se tam vrátim ještě.

rozklikněte mapu a podivejte se na ty místa, kde leží a uvidíte. na youtube je mnoho videi z těchto míst. mě se tyhle 2 místa líbíly nejvíce a to jsem toho projel už hodně, od ostrova Vir po žuljanu :-)

plitvice jsem byl vloni, a my jsme to vyřešili tak, že jsme se ubytovali v apartmanu asi 5 km od NP plitvice na 2 noci při cestě k moři. bylo to super, rozdělit cestu na 2 části. člověk neni tolik zničený, a prodloužili jsme si tím dovču, a každopádně, plitvice jsou užasne :-)
Přidáno:29.6.2017 16:14
Autor: Lukáš (neregistrovaný - IP: 185.158.64.***)

Zpět na téma "Zadar?"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist