Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: cesta přes Maďarsko - prosím poraďte
Text: Cau. Neviem presne odkial pôjdeš. Ja už roky chodím po ceste č. 81 čo ide z Gyoru na Szekesfehervár a potom na M7. Ja však chodím z Trenčína cez Bratislavu. Minulý rok som prvý krát vyskúšal Trnava, Galanta, Kolárovo a cez Komárno do Szekesfeheváru. Podľa mňa je cesta z Komárna na Szekesfehervár fajn. Je tam väčšia časť cesty opravená, v noci tam nie je skoro žiadna premávka a na celej ceste je len zopár dedín kde musiš spomaliť. Problém je však ten, že ideš cez dosť poľnohospodársku oblasť. Všade samá kukurica a slnečnica. Je tam dosť zveri. takže treba si stále dávať pozor. Výhodou diaľnice je že by tam namala byť zver aj keď v pravidelných úsekoch majú Maďari tabule pozor zver buď 1 km alebo až 3 km. Ak by som bol z Nitry išiel by som touto cestou. Ak niekde spoza Levíc tak určite na Štúrovo. Budeš skôr na diaľnici. S mojich skúseností ti môžem povedať, že čím viacej sa unavíš na začiatku tým väčšmi budeš na konci cesty nervózny z toho kedy už budeš tam. Čím menej sa na začiatku unavíš tým viac si cestu užiješ. To keď ušetríš nejakých 50 až 100 km po dedinách neznamená, že je to víťazstvo. Kedysi som chodil na Kormed a Szombathely. Bola to samá dedina, 30 km limit, keď som mal odvahu tak som išiel 50 - 60 ( v dedine ) ale stále oči na stopkách kde stoja policajti, stále noha na brzde a po prejdení a preklučkovaní cez Slovinsko mimo dialnice únava. A to som bol v tretine cesty. Jano
Přidáno:20.6.2017 13:15
Autor: Jano (neregistrovaný - IP: 213.81.171.***)

Zpět na téma "Cesta přes Maďarsko - prosím poraďte"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist