Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ostrov Čiovo
Text:
Zdravím,vytvářejí se tam proto,že je to jediná přístupová cesta na ostrov a zpět...nejezdí jen turisté ale i místní,zásobování apod.
My jsme zažili, jak se tam hádají,ti místní na těch skůtrech všelijak kličkují,zažili jsme jednoho Němce,kterému se to pochopitelně nelíbilo,že mu místní skůtrař ohnul zrcátko...
no,my jsme v tom vedru popojížděli dvě a čtvrt hodiny..ale nějaký pán nám tam říkal,že někdy je to i déle.....
No můj muž když slyší Čiovo,tak se mu ještě dnes ježí chlupy na těle,a to máme Chorvatsko docela sježděné,ale tam už nikdy...
Vloni nám domácí říkal,že tam dělají někde další most,ale jak dalece je hotový a kdy se bude otvírat nevím...
No a ten příjezd v pátek odpoledne,to nevím zda je dobrý tah...ale to si rozmyslete sami...
Pěknou dovču...
Jo a je to jen náš názor,jsou lidé kterým to nevadí a řeknou ,že i kolony jsou součástí cestování...to píšu jen proto,aby mi někdo nenapsal,že jsem divná...:-)
Přidáno:7.6.2017 14:41
Autor: babi

Zpět na téma "Ostrov Čiovo"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist